Inzerce

Hledáte zaměstnance?

Začněte inzerovat své pracovní pozice a získejte nové zaměstnance.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

START

990 

Chcete inzerovat více pozic až s 36% slevou?

Uděláme vám individuální nabídku s množství slevou.

 • 30 dní v inzerci
 • Topování
 • Sdílení na FB
 • Hlavní stránka
 • Rozhovor do blogu
 • E-mail nabídky
NEJOBLÍBENĚJŠÍ

STANDARD

3000 

Chcete inzerovat více pozic až s 36% slevou?

Uděláme vám individuální nabídku s množství slevou.

 • 30 dní v inzerci
 • Topování
 • Sdílení na FB
 • Hlavní stránka
 • Rozhovor do blogu
 • E-mail nabídky
NEJOBLÍBENĚJŠÍ

X

3000 

Chcete inzerovat více pozic až s 36% slevou?

Uděláme vám individuální nabídku s množství slevou.

 • 30 dní v inzerci
 • Topování
 • Sdílení na FB
 • Hlavní stránka
 • Rozhovor do blogu
 • E-mail nabídky

Uvedená cena je za 1 inzerát. | Nejsme plátci DPH. | Ceny jsou konečné.

Proč inzerovat u nás?

Známe své hranice

Naši cílovou skupinou jsou lidé z Valašska: Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Valašské Meziříčí, Valašské Klobouky, Velké Karlovice, Brumov-Bylnice, Vizovice, Slavičín, Zlín a okolní vesnice. Žijeme tu s vámi na Valašsku – tento region velice dobře známe. Lokální inzerce je tak přidanou hodnotou pro vaši firmu, která sídlí na Valašsku.

Jsme vidět

Portál pracenavalassku.cz oslovuje celé Valašsko. Najdete nás na významných valašských zpravodajských serverech, oficiálních městských a vesnických valašských webstránkách, facebooku, twitteru, info letácích. Kampaně na google, seznam, jsou součástí našeho portálu. Prezentujeme se taky naším video propagačním spotem o práci na Valašsku.

Jsme online

Na sociálních sítích nás sleduje více než 2 177 cíleně aktivních lidí z Valašského regionu (každým dnem rosteme). Každá sdílená inzerce osloví stovky lidí v daném regionu, kteří si zobrazí nebo zareagují na inzerát. Nepodceňujte on-line sítě, díky naší sociální síti mají naše sdílené inzeráty průměrný dosah k 20 456 uživatelům z Valašska.

Pomáháme firmám

Pomáháme firmám oslovit ty správné lidi na Valašsku. Zabýváme se pouze regionem ve kterém existují zaměstnanci, kteří by u vás mohli pracovat. Regionem, ve kterém vy hledáte své potencionální zaměstnance. Na portálu Práce na Valašsku nezapadnete mezi hromadou firem jako u celorepublikových webů. Valaši na takhle omezené lokalitě udržují mnohem silnější vazby. U nás najdete všechny výhody koncentrované pozornosti pro vaši firmu.

Jsme v tisku

Každý měsíc je náš projekt na očích i těm, kteří internet nemají a to formou roznosu reklamních letáků o našem projektu.

Vyladěné procesy

Inzeráty schválíme do 120 minut a fakturu zašleme do 24 hodin. Inzerát si můžete v době jeho platnosti kdykoliv upravit.

Individuální inzerce

Nabízíme individuální nabídku inzerce na míru. Pokud chcete inzerovat více inzerátů s množstevní slevou, chcete navázat dlouhodobou spolupráci, stát se našim partnerem, nebo pouze inzerovat na facebooku, neváhejte nás kontaktovat a společně zvolíme pro Vás to správné řešení.

Snadné ovládání

Přehledná administrace a komunikace s potencionálními uchazeči. Nahlédnout můžete zároveň do životopisů naší databáze.

Časté otázky

Zjistil(a) jsem, že mám v inzerátu chybu nebo nepřesnost. Můžu již zadaný inzerát později upravovat?

Ano. Můžete upravovat všechny vystavené inzeráty po dobu jejich platnosti. Nelze však upravit inzerát, na který jste získali již zaměstnance a přepsat ho a vydávat za nový. Příklad: Zadáte si inzerát na „kuchaře“, inzerát tím pádem splnil účel. Nelze tedy upravit inzerát, že hledáte například “strojaře“.


Co všechno musím udělat, abych mohl inzerovat?

Jako firma nebo živnostník (OSVČ) se musíte na našem portálu řádně zaregistrovat a uvést platné IČO. Po registraci obdržíte e-mail k aktivaci vašeho účtu, který musíte potvrdit. Po potvrzení následuje aktivace účtu a vyplnění bližších údajů o vaší společnosti. Jakmile jsou úpravy uloženy, kliknete na tlačítko “Pokračujte dále“ a vyplníte váš první inzerát. Po vyplnění a dokončení inzerátu se vám ukáže náhled. Pokud jste spokojeni, uložíte ho a zvolíte si balíček, který vám vyhovuje. Po přijetí platby si můžete tvořit další inzeráty, které jsou si zakoupili.


Kdy zveřejníte můj inzerát?

Inzeráty zaplacené kartou nebo on-line bankovním převodem jsou schváleny do 12 hodin od přijetí platby (většinou do 120 minut). Pošlete-li peníze klasickým bankovním převodem (máte-li jinou banku než podporuje platební brána gopay), váš inzerát bude schválen až poté, co obdržíme platbu na účet (může trvat až 3 dny). Pošleme vám vždy potvrzení e-mailem. Nezapomeňte, že jakmile uložíte inzerát, čeká na schválení. Na našem webu chceme uchazečům o práci zajistit ty nejlepší nabídky a proto každý inzerát osobně kontrolujeme. Inzerát musí splňovat podmínky inzerce.


Máte jinou otázku ?

Pokud máte jakékoli dotazy neváhejte nás kontaktovat.


Mohu zadat více pracovních nabídek do jednoho inzerátu?

Bohužel ne. Do každého inzerátu zadejte jen jednu nabídku. Zájemci o práci hledají právě podle názvu pozice a ne „multi-nabídku“. Takový inzerát porušuje podmínky inzerce. Důvodem je i to, že chceme pro naše uchazeče o pracovní pozice co nejpřehlednější a jednoduchou nabídku.


Mám málo odpovědí. Co mohu zlepšit?

Velkou výhodou je využít inzerát STANDARD, který má spoustu výhod jako je samotné topování, inzerát na hlavní straně, uděláme s vámi rozhovor, sdílení na sociálních sítích a zpravodajském webu a dalších spoustu výhod. Také se podívejte na svůj inzerát znovu a prozkoumejte ho, jestli jste své potencionální kandidáty neodradili přehnanými požadavky. Nebojte se prozradit výši mzdy, pracovní dobu a také třeba benefity.


Musím se jako firma registrovat, pokud chci inzerovat?

Ano. Registrace je podmínkou využívání našich služeb. Registrací získáte mnoho výhod jako jsou přehledy inzerátů, úpravy, zprávy od uchazečů o práci, faktury na jednom místě a řadu dalších. Registrace je povinná i z toho důvodu, aby jsme na našem portále byly důvěryhodné a kvalitní pracovní nabídky. Pokud chcete vystavit inzerát bez registrace, kontaktujte nás.


Kdy mi přijde faktura?

Fakturu doručíme do 7 pracovních dnů od vystavení inzerátu. Pokud zvolíte on-line platbu, faktura vám přijde ihned po uhrazení.


PRÁCE NA VALAŠSKU s.r.o.
Horní Náměstí 3 Vsetín , 75501
IČO: 07862105