+420 775 090 759      info@pracenavalassku.cz

 

Práce na Valašsku je jediným pracovní portál v České republice, který se věnuje výhradně firmám a OSVČ na Valašsku. U nás máte jistotu, že se neztratíte mezi hromadou celorepublikových firem, ale naopak lokálně vyniknete v regionu, kde sídlí vaše firma nebo pobočka. Důkladně se soustředíme na Valašská města a okolní vesnice: Vsetín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Velké Karlovice, Valašské Klobouky, Slavičín, Vizovice, Luhačovice, Zlín a další. Přesně a efektivně tak cílíme na vhodné uchazeče, kteří by u vás mohli pracovat. Neplýtváme energií na jiné regiony, zabýváme se pouze regionem na Valašsku.MINI

10 dní v inzerci
990 Kč

999 Kč

Inzerát TOP

30 dní v inzerci
3490 Kč
Inzerát je označen jako top a bude vždy nahoře.
Inzerát bude rotovat na hlavní straně.
Logo vaší firmy na hlavní straně
Logo v inzerátu
Sdílení na Facebooku.

3490 Kč


Výhodné balíčky pro více inzerátů

Balíček Členství Inzerátů Inzerátů v TOP Obnovení Dnů v inzerci Doporučená firma Běžná cena Vaše cena
3x Start 10 dní sleva 10 dní 3 0 0 10 ne 2970kč 2525kč Objednat
3x inzerát STANDARD sleva 3 měsíce 3 3 0 30 ano 9000kč 7650kč Objednat

Nejsme plátci DPH. | Ceny jsou konečné.


PROČ INZEROVAT U NÁS?

 • Jsme vidět

  Portál pracenavalassku.cz oslovuje celé Valašsko. Najdete nás na významných valašských zpravodajských serverech, oficiálních městských a vesnických valašských webstránkách, facebooku, twitteru, info letácích. Kampaně na google, seznam, jsou součástí našeho portálu. Prezentujeme se taky naším video propagačním spotem o práci na Valašsku.

 • Jsme online

  Na sociálních sítích nás sleduje více než 2 177 cíleně aktivních lidí z Valašského regionu (každým dnem rosteme). Každá sdílená inzerce osloví stovky lidí v daném regionu, kteří si zobrazí nebo zareagují na inzerát. Nepodceňujte on-line sítě, díky naší sociální síti mají naše sdílené inzeráty průměrný dosah k 20 456 uživatelům z Valašska.

 • Individuální inzerce

  Nabízíme individuální nabídku inzerce na míru. Pokud chcete inzerovat více inzerátů s množstevní slevou, chcete navázat dlouhodobou spolupráci, stát se našim partnerem, nebo pouze inzerovat na facebooku, neváhejte nás kontaktovat a společně zvolíme pro Vás to správné řešení.

 • Vyladěné procesy

  Inzeráty schválíme do 120 minut a fakturu zašleme do 24 hodin. Inzerát si můžete v době jeho platnosti kdykoliv upravit.

 • Snadné ovládání

  Přehledná administrace a komunikace s potencionálními uchazeči. Nahlédnout můžete zároveň do životopisů naší databáze.

 • Známe své hranice

  Naši cílovou skupinou jsou lidé z Valašska: Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Valašské Meziříčí, Valašské Klobouky, Velké Karlovice, Brumov-Bylnice, Vizovice, Slavičín, Zlín a okolní vesnice. Žijeme tu s vámi na Valašsku – tento region velice dobře známe. Lokální inzerce je tak přidanou hodnotou pro vaši firmu, která sídlí na Valašsku.

 • Pomáháme firmám

  Pomáháme firmám oslovit ty správné lidi na Valašsku. Zabýváme se pouze regionem ve kterém existují zaměstnanci, kteří by u vás mohli pracovat. Regionem, ve kterém vy hledáte své potencionální zaměstnance. Na portálu Práce na Valašsku nezapadnete mezi hromadou firem jako u celorepublikových webů. Valaši na takhle omezené lokalitě udržují mnohem silnější vazby. U nás najdete všechny výhody koncentrované pozornosti pro vaši firmu.

 • Jsme v tisku

  Každý měsíc je náš projekt na očích i těm, kteří internet nemají a to formou roznosu reklamních letáků o našem projektu.


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Zjistil(a) jsem, že mám v inzerátu chybu. Můžu již zadaný inzerát upravit?

Ano. Můžete upravovat všechny vystavené inzeráty po dobu jejich platnosti. Nelze však upravit inzerát, na který jste získali již zaměstnance a přepsat ho a vydávat za nový. Příklad: Zadáte si inzerát na „kuchaře“, inzerát tím pádem splnil účel. Nelze tedy upravit inzerát, že hledáte například “strojaře“.

Co musím udělat, abych mohl inzerovat?

Jako firma nebo živnostník (OSVČ) se musíte na našem portálu řádně zaregistrovat a uvést platné IČO. Po registraci obdržíte e-mail k aktivaci vašeho účtu, který musíte potvrdit. Po potvrzení následuje aktivace účtu a vyplnění bližších údajů o vaší společnosti. Jakmile jsou úpravy uloženy, kliknete na tlačítko “Pokračujte dále“ a vyplníte váš první inzerát. Po vyplnění a dokončení inzerátu se vám ukáže náhled. Pokud jste spokojeni, uložíte ho a zvolíte si balíček, který vám vyhovuje. Po přijetí platby si můžete tvořit další inzeráty, které jsou si zakoupili.

Kdy zveřejníte můj inzerát?

Inzeráty zaplacené kartou nebo on-line bankovním převodem jsou schváleny do 12 hodin od přijetí platby (většinou do 120 minut). Pošlete-li peníze klasickým bankovním převodem (máte-li jinou banku než podporuje platební brána gopay), váš inzerát bude schválen až poté, co obdržíme platbu na účet (může trvat až 3 dny). Pošleme vám vždy potvrzení e-mailem. Nezapomeňte, že jakmile uložíte inzerát, čeká na schválení. Na našem webu chceme uchazečům o práci zajistit ty nejlepší nabídky a proto každý inzerát osobně kontrolujeme. Inzerát musí splňovat podmínky inzerce.

Mohu zadat více pracovních nabídek do jednoho inzerátu?

Bohužel ne. Do každého inzerátu zadejte jen jednu nabídku. Zájemci o práci hledají právě podle názvu pozice a ne „multi-nabídku“. Takový inzerát porušuje podmínky inzerce. Důvodem je i to, že chceme pro naše uchazeče o pracovní pozice co nejpřehlednější a jednoduchou nabídku.

Mám málo odpovědí. Co mohu zlepšit?

Velkou výhodou je využít inzerát STANDARD, který má spoustu výhod jako je samotné topování, inzerát na hlavní straně, uděláme s vámi rozhovor, sdílení na sociálních sítích a zpravodajském webu a dalších spoustu výhod. Také se podívejte na svůj inzerát znovu a prozkoumejte ho, jestli jste své potencionální kandidáty neodradili přehnanými požadavky. Nebojte se prozradit výši mzdy, pracovní dobu a také třeba benefity.

Musím se jako firma registrovat, pokud chci inzerovat?

Ano. Registrace je podmínkou využívání našich služeb. Registrací získáte mnoho výhod jako jsou přehledy inzerátů, úpravy, zprávy od uchazečů o práci, faktury na jednom místě a řadu dalších. Registrace je povinná i z toho důvodu, aby jsme na našem portále byly důvěryhodné a kvalitní pracovní nabídky. Pokud chcete vystavit inzerát bez registrace, kontaktujte nás.

Kdy mi přijde faktura?

Fakturu doručíme do 7 pracovních dnů od vystavení inzerátu. Pokud zvolíte on-line platbu, faktura vám přijde ihned po uhrazení.