Technik IT 136x zobrazeno

Více informací

Do týmu našich IT techniků hledáme nového kolegu/kolegyni se sídlem ve Zlíně.

NÁPLŇ PRÁCE:
servisní podpora našich provozoven
HW opravy a reinstalace počítačů
instalace a konfigurace informačních systémů naší společnosti
poskytování podpory pro zaměstnance našich provozoven
vedení evidence vybavení výpočetní techniky

POŽADUJEME:
znalost hardware PC
znalost software Windows, MS Office
ŘP sk. B (aktivní řidič) – ochota cestovat
znalost používání a konfigurace síťových zařízení ( Adsl a LTE modemy, Routery )
samostatnost při řešení jednotlivých požadavků
znalost SQL výhodou
znalost AJ na úrovni min. B1

NABÍZÍME:
zázemí silné a stabilní společnosti s 25letou tradicí na trhu
přátelský kolektiv
výplatu mzdy vždy nejpozději k 5. dni v měsíci
služební automobil a telefon i pro soukromé účely a notebook
stravenky, 5 týdnů dovolené, po roce příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba

  • Tato nabídka už není platná