Práce ve Vizovicích

Nabídka práce Vizovice a okolí – pod město Vizovice spadají všechny nabídky práce města Vizovice a jeho okolních vesnic. Řazení vesnic najdete v článku jak správně vyhledávat.

Držková, Vlčková, Lukov, Prlov, Pozděchov, Bratřejov, Lhotsko, Jasenná, Lutonina, Zádveřice, Lípa, Želechovice nad Dřevnicí, Lůžkovice, Příluky, Veselá, Hvozdná, Březová, Ostrata, Všemina, Slušovice, Kašava, Podkopná Lhota, Dešná, Neubuz

Vizovice

Toto město leží v okrese Zlín asi 14 km od Zlína, v podhůří Vizovických vrchů. Dělí se na dvě části, vlastní Vizovice a vesnici Chrastěšov. Historické jádro je městskou památkovou zónou a jeho dominantou je barokní zámek. Zajímavostí jsou dvě trojúhelníková náměstí, kostel a nemocnice z 18. století. Vizovice proslavily dva fenomény, a to slivovice a herec Boleslav Polívka. Jelikož je z Vizovic blízko do krajského města Zlín, hodně místních obyvatel dojíždí za prací do tohoto města obuvi. Nabídka práce Vizovice je ovšem také pestrá. Nejen uchazeči o zaměstnání, ale také místní firmy nebo úřady mohou využívat výhod portálu, na jehož stránkách jsou volná místa Vizovice průběžně aktualizována. Platí to například o světově proslulé místní palírně Rudolf Jelínek, kde se pálí vynikající slivovice. Volná místa Vizovice nabízí i místní základní škola, mateřská škola, jesle, městská knihovna či kulturní dům.


PRÁCE NA VALAŠSKU s.r.o.
Horní Náměstí 3 Vsetín , 75501
IČO: 07862105