Práce ve Vsetíně

Nabídka práce Vsetín a okolí – pod město Vsetín spadají všechny nabídky práce města Vsetín a jeho okolních vesnic. Řazení vesnic najdete v článku jak správně vyhledávat.

Jablůnka, Mikulůvka, Bystřička, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Kateřinice, Ratiboř, Hošťálková, Janová, Hovězí, Huslenky, Halenkov, Karolinka, Nový Hrozenkov, Lhota u Vsetína, Liptál, Ústí, Leskovec, Seninka, Valašská Polanka, Lužná u Vsetína, Zděchov, Lidečko, Horní Lideč, Francova Lhota, Valašská Senice

Vsetín

Valašsko je hornatá oblast nacházející se v nejvýchodnější části Moravy, nedaleko hranic se Slovenskem. Naleznete zde i město Vsetín, které se rozkládá nedaleko Zlína. Město má bohatou historii, díky níž nabízí svým návštěvníkům celou řadu zajímavých historických památek. Mezi nejvýznamnější dominanty města patří věž místního zámku, jehož základ tvořila starobylá tvrz.
Velmi často toto město také navštěvoval Tomáš Garrigue Masaryk . V současné době nabízí volná místa Vsetín celou řadu pracovních pozic a to jak na plný úvazek, tak i pro brigádníky. Na našem portálu je nabídka práce Vsetín pravidelně aktualizovaná, takže si můžete vybírat z pracovních pozic, které jsou aktuálně volné. Pokud tedy hledáte práci ve Vsetíně, či jeho okolí, podívejte se na naši nabídku volných pracovních pozic na Vsetínsku.


PRÁCE NA VALAŠSKU s.r.o.
Horní Náměstí 3 Vsetín , 75501
IČO: 07862105