Práce ve Zlíně

Nabídka práce Zlín a okolí – pod město Zlín spadají všechny nabídky práce města Zlín a jeho okolních vesnic. Řazení vesnic najdete v článku jak správně vyhledávat.
Provodov, Pozlovice, Podhradí, Luďkovice, Káňovice, Hřivínův Újezd, Bohuslavice u Zlína, Doubravy, Březůvky, Mladcová, Březnice.

Zlín

Zlín je významné průmyslové, obchodní a kulturní centrum Zlínského kraje, který náleží do oblasti východní Moravy. Město se rozkládá se na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Nalezneme zde celou řadu středních škol a také Univerzitu Tomáše Bati, který město proslavil svojí výrobou kvalitní obuvi. Kromě toho se zde nachází celá řada průmyslových závodů, díky čemuž je zde i široká nabídka práce Zlín. Volná pracovní místa Zlín nabízejí i kulturní a sportovní instituce, jichž je zde také velké množství.

Mezi velmi známé akce, které se ve Zlíně a jeho okolí konají, patří Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež či motoristický závod Barum Rally. Mezi návštěvníky je také velmi oblíbená hvězdárna či ZOO Lešná s nádherným zámkem. V zámku, který se nachází ve Zlíně, má své sídlo Muzeum jihovýchodní Moravy, v němž se nachází velmi zajímavá a také významná expozice S inženýry Hanzelkou a Zikmundem pěti světadíly.


PRÁCE NA VALAŠSKU s.r.o.
Horní Náměstí 3 Vsetín , 75501
IČO: 07862105